فردا را امروز خرید کنید:دیجیتال به سبک ما!

فروشگاه اینترنتی ای بای

کول پد چیست؟

کول پد چیست؟
در این مطلب می‌خوانید:

کول پد چیست؟ چرا باید از کولپد استفاده کنیم؟

کول پد یا “پایه خنک کننده” لپ تاپ، امروزه یکی از نیازهای اصلی بازار است و جزو مهم ترین لوازم جانبی لپ تاپ محسوب میشود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که از دستگاه خود به مدت طولانی استفاده میکنید، یا در هنگام اجرای بازی سنگین از فن صدایی می شنوید و متوجه حرارت و گرما غیر طبیعی دستگاه هستید، پس به خرید کول­پد نیاز دارید. برای پاسخ سوالات خود  با مجله ای بای همراه

ما باشید.خرید کول پد

معرفی کلی پایه خنک کننده لپ تاپ

پایه خنک کننده لپ تاپ یا کول­پد، در حقیقت یک استند لپ تاپ است که زیر لپ تاپ قرار می‌گیرد و شما با قراردادن دستگاه بر روی آن و با اتصال کابل ، لپ تاپ خود را از گرمای زیاد نجات داده و به سرمایی دلچسب دعوت میکنید!

هر سیستم یک فن مخصوص به خود دارد، هرچه قیمت لپ­تاپ بالاتر باشد، سیستم از فن قوی تری برخوردار است و عملکرد بهتری دارد. اما اگر دستگاهتان قیمت زیادی ندارد یا با داشتن سیستم قوی بازهم دچار مشکل میشوید، اصلا نگران نباشید. زیرا نیاز مجدد به خرید لپ تاپ ندارید.

با اینکه قیمت لپ تاپ با فن بالا و  بسیار گران است ولی شما تنها با خرید پایه خنک کننده لپ تاپ و حتی خرید ارزان ترین کول­پد میتوانید از هرگونه داغی، هنگ شدن سیستم  و حتی خاموش شدن های مداوم سیستم خود جلوگیری کنید.

کول پد چیست؟

چه کسانی به خرید کول پد لپتاپ نیاز ندارند؟

تمام افرادی که از لپ تاپ استفاده میکنند، باید یک پایه خنک کننده قوی یا استند لپ تاپ قدرتمند تهیه کنند. حتی اگر لپ تاپتان گرما تولید نمیکند، یا در هنگام کار خاموش نمیشود، باز هم شما به یک کول­پد نیاز دارید!

زیرا بهتر است قبل از اینکه حادثه ­ای برای لپ­تاپ شما پیش بیاید به کمکش برسید و حتی احتمال خرابی قطعات خود را تا حد امکان پایین بیاورید. هیچ یک از افرادی که الان سیستم­شان به این مشکلات دچار شده، در ابتدای خرید لپ تاپ این مشکلات را نداشته اند. اما به مرور زمان و بی توجهی، فن های دستگاه از کار افتاده و حتی موجب خسارت های جبران ناپذیری به سیستم شده است.

چرا باید از کول پد (پایه خنک کننده لپ‌تاپ) استفاده کرد؟

با خرید کول پد یک تیر و دو نشان بزن !

این سیستم های خنک کننده در حقیقت، هم به عنوان استند لپ تاپ استفاده میشوند و هم میتوانید به عنوان پایه خنک کننده لپ تاپ از آن استفاده کنید و در هنگامی که لپ تان از شدت حرارت بالا در مرز سوختن میباشد، میتوانید آن را نجات دهید!

این یعنی، با متصل کردن کابل پایه خنک کننده به لپ تاپ در هنگام اجرای طولانی مدت بازی ها و یا برای انجام کارهای مهندسی، بهتر است از کول پد در حالت روشن استفاده کنید و حرارت را از دستگاه خود دور کنید.

همچنین شما میتوانید برای راحتی کار با لپ تاپ و تنظیم کردن کول­پد برای جلوگیری از درد گردن، بدون روشن کردن فن به عنوان یک استند یا پایه نگهدارنده لپ تاپ از آن استفاده کنید.

کول پد چیست؟

خرید کول پد

 در حقیقت با خرید کول پد با هزینه ناچیز شما دارای یک فن کمکی میشوید که برای هر سیستمی از درجه معمولی تا حرفه ای به آن نیاز دارید. از دیگر فواید مهم داشتن یک کول­پد جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل سیستم میباشد.

با مراجعه به فروشگاه ebuy شما میتوانید از قیمت کول پد ها، ارزانترین کول پدها و جدیدترین کول­پد گیم باخبر شوید. حتی میتوانید با مقایسه coolpad ها، بهترین سیستم خنک کننده لپ تاپ و ارزان ترین سیستم خنک کننده لپ تاپ را از بین آنها پیدا کنید.

فروشگاه اینترتی eBuy (ای‌بای) 80

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *