امروزه تمامی افراد به دنبال این هستند که در سریعترین زمان ممکن خرید های روزانه خود را انجام دهند. همچنین تمایل افراد به خرید غیر حضوری بیشتر شده و ترجیج می دهند که کالا و خدمات مورد نظرشان، در کمترین زمان و با کمترین هزینه به دستشان برسد. به همین منظور انتخاب بسیاری از افراد فروشگاه های آنلاین می باشد که هرروزه با پیشرفت تکنولوژی مدرن تر شده و خدمات بهینه تری را منظور میکنند.

فروشگاه اینترنتی ای بای، بازار اینترنتی کالای دیجیتال، لپ تاپ، موبایل و کنسول های بازی است که برای تمامی سلایق مناسب است. ای بای مجموعه ای از بهترین محصولات و برند­های بین المللی مانند Asus، Lenovo، HP، Sony، Apple، Samsung و تمامی برند های معتبر تکنولوژی را انتخاب و گردآوری کرده تا شما با صرف کمترین زمان ممکن آنها را ببینید، مقایسه کنید و خریداری کنید.

یکی از دشوار ترین مواردی که برای هر فروشگاه آنلاین وجود دارد، بحث اعتماد سازی بین مشتریان است. ای بای افتخار این را دارد که با چندین سال سابقه در بازار کامپیوتر و لوازم دیجیتال در ایران و همچنین فروش آنلاین و وجود شعب حضوری اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب کند. همچنین ای بای جزء معدود فروشگاه هایی است که هدف اصلی خود را بر مبنای فروش اینترنتی گذاشته است و به دنبال گسترش فروش آنلاین می باشد.

فروشگاه اینترنتی ای بای یک بازار آنلاین کالاهای دیجیتال است که مشتریان عزیز می توانند بر اساس سلایق خود، کالای مورد نظرشان را انتخاب کرده و خریداری کنند. تمامی کالاهای فروشگاه اینترنتی ای بای دارای ۷ روز ضمانت بازگشت و اصالت کالا با توجه به شرایط و قوانینی که در اینجا گفته شده است، مشاهده کنید. سایت ای بای تامین کننده و واردکننده برند های دیجیتال و همچنین نماینده رسمی شرکت ایسوس در ایران می باشد.

هدف ای بای :

هدف ما بهبود و تسهیل فرآیند خرید و همچنین عدم اتلاف زمان و هزینه می باشد. شما با اعتماد به ای بای و خرید آنلاین از این فروشگاه در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه اضافی کالای خود را تحویل میگیرید .