به دلیل نوسانات قیمت دلار لطفا قبل از خرید تماس بگیرید

فروشگاه اینترنتی ای بای

ما از همکاری با شما بسیار خوشحال خواهیم شد. در حال حاضر، در حوزه‌های مختلفی از جمله فروش، بازاریابی، توسعه‌ی کسب و کار و مدیریت پروژه های مختلف، به دنبال همکاران و فروشندگانی هستیم که توانایی همکاری با ما را دارند و می‌توانند با ما در پیشبرد اهدافمان همکاری کنند.

اگر شما هم تمایل به همکاری با فروشگاه eBuy را دارید، می‌توانید با ما از طریق راه‌های ارتباطی مختلفی مانند تلفن، ایمیل، یا فرم همکاری با ما در صفحه مربوطه تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را وارد نمایید. تیم ما به صورت مداوم به دنبال فرصت‌های همکاری و فروش جدید است و همیشه به دنبال افرادی هستیم که بتوانند به ما در رشد و توسعه کسب و کارمان کمک کنند.

ما در اینجا به دنبال همکاری با افرادی هستیم که دارای تجربه و مهارت‌های مناسبی برای کار در حوزه‌های مختلف هستند. ما به دنبال افرادی هستیم که با تمرکز بر روی مشتریان و کیفیت خدمات، بهبود و بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار و پیشبرد اهدافمان در کنار هم می‌توانیم پیشرفت کنیم.

با تشکر از علاقه شما به همکاری با ما، منتظر شنیدن اخبار خوب شما هستیم. در صورتی که هرگونه سوال یا پیشنهادی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.