برای خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی ای بای نیازی نیست که حتما در وبسایت ما ثبت نام کنید. شما حتی میتوانید که به صورت مهمان خریدتان را انجام داد. اما اگر در ای بای ثبت نام کنید، از امکاناتی مانند: استفاده از تخفیفات، باشگاه مشتریان ای بای، پیگیری وضعیت سفارش، استفاده از صفحه علاقه مندی ها، مقایسه کالاها و مشاهده سفارشات قبلی استفاده کنید. ای بای به شما پیشنهاد می‌کند که پیش از خرید، در سایت ثبت نام کنید.

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی ای بای :

هنگامی که وارد سایت ای بای میشوید در جستجو کادر بالا، یا استفاده از دسته بندی های ای بای شما میتوانید محصول مدنظر خودتان را انتخاب کنید.

افزودن کالا مورد نظر به علاقه مندی :

بعد از پیدا کردن کالای مورد نظرتان در صفحه محصول، شما میتوانید با زدن آیکون قلب که در زیر عکس قرار دارد، این محصول را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید .

مقایسه کالاها :

همچنین با زدن دکمه مقایسه در زیر “افزودن به سبد خرید”، شما میتوانید این محصول را به صفحه مقایسه ها برده و تفاوت آن را با بقیه محصولات هم رده اش متوجه شوید . اگر در انتخابتان شک داشتید، با زدن آیکون بنفش که در زیر صفحه است، میتوانید از پشتیبانی آنلاین 24 ساعته ما استفاده کنید.

امکان پرداخت به دو صورت:

اطلاعات خود را مثل نام، نام خانوادگی، آدرس، کد ملی و غیره را وارد کنید. سپس روی دکمه “مرحله بعد” در پایین صفحه کلیک کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات شخصیتان، شما میتوانید برای پرداخت، هم به شعب حضوری ما مراجعه کنید و هم به وسیله پرداخت امن با کلیه کارت های شتاب از طریق درگاه پاسارگاد پرداخت کنید. (همچنین به زودی  با اضافه شدن پرداخت درب منزل از این روش پرداختی نیز میتوانید بهره ببرید.)

در نهایت بعد از پرداخت هزینه، اگر ساکن تهران هستید بین 24 تا 48 ساعت و اگر در شهرستان هستید در بازه زمانی 48 تا72 ساعت محصول با پست ( اسنپ -تیپاکس- پیشتاز ) به دستتان خواهد رسید.