فردا را امروز خرید کنید:دیجیتال به سبک ما!

فروشگاه اینترنتی ای بای

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی ای بای

کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت ای بای را دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.
عضویت در سایت فروشگاهی اینترنتی ای بای به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است.
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ای‌بای” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

مفاد توافق نامه:

بند ۱:

کاربران مهمان برای عضویت در سایت ای بای باید به قسمت ناحیه کاربری مراجعه کنند.

برای عضویت ابتدا شماره تلفن خود را وارد نموده و سپس یک رمز عبور برای حساب کاربری خود انتخاب نمایند ، برای کاربر یک کد تایید پیامک میشود روی فیلد عضویت کلیک نمایید. در این مرحله با ورود به اطلاعات حساب کاربری خود اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی، آدرس کامل ، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی خود، فرآیند عضویت را کامل نمایید.

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کرد، می تواند جهت اخذ کلمه عبور جدید، از طریق فراموشی رمز عبور اقدام نماید.
تبصره ۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید. مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات درخواستی بر عهده کاربر خواهد بود.
تبصره ۳: عضویت در سایت فروشگاهی و خرید آنلاین ای بای رایگان است.

بند ۲:

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد:

۱. بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی ای بای
۲. پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین توسط خریدار
۳. ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، پیامک و … به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر

بند ۳ :

ارسال کالا توسط شرکت ای بای

تبصره ۱: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت ای بای حق دارد سفارش را باطل کند.
تبصره ۲: در صورت خرید از وبسایت ای بای ارسال کالا به مشتری طبق جدول زمان بندی و زمان انتخاب شده توسط مشتری هنگام خرید کالا انجام خواهد شد.
تبصره ۳ : ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط فروشگاه اینترنتی ای بای طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارش آنها با پست ارسال می شود، وجود ندارد.
تبصره ۴ : در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.
تبصره ۵ :  ارسال کالا توسط ای بای تا مرکز استان ها و شهر های اصلی که تحت پوشش پیک مورد نظر باشد رایگان می باشد و به منظور رسیدن کالا تا درب منزل و محل تحویل کالا توسط مشتری مبلغ پیک باید توسط مشتری پرداخت گردد.

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه ای بای توسط شرکت پست و اسنپ انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه ای بای مسئول نمی باشد.
فروشگاه اینترنتی ای بای هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی ۲۴ ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.

بند ۴:

نحوه تحویل گرفتن سفارش

نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر این صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

بند ۵:

کلیه کالاهای فروشگاه اینترنتی ای بای دارای مجوز رسمی است. استفاده از نام ای بای برای فروش این کالاها در سایر سایت ها و فضاهای مجازی دارای پیگرد قانونی می باشد.
تبصره ۱: کلیه محصولات سایت ای بای دارای ضمانت اصالت کالا و گارانتی اصلی می باشند.
تبصره ۲: در صورت در خواست فاکتوررسمی حتما گزینه خرید حقوقی را در مرحله نهایی ثبت سفارش انتخاب نمائید.
تبصره ۳:
در فاکتور نهایی هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوانی به مبلغ اضافه نمی گردد.

بند ۶:

فروشگاه اینترنتی ای بای اطلاعات زیر را به منظور آگاهی بیشتر کاربران درباره کالاهای مورد نظرشان دراختیار آنان قرار می دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۷:

اختلال در سرویس اینترنت و یا هررویدادی که باعث شود ایمیل یا پیامک حاوی رسید خرید از سایت ای بای به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

بند ۸:

کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین ای بای را از دست می دهد.