حذف پیام در واتساپ

حذف پیام در واتساپ
در این مطلب می‌خوانید:

نحوه حذف پیام واتساپ بعد از چند روز _ پاک کردن پیام واتس آپ – سلام خدمت شما همراهان عزیز ای بای، در این مقاله میخواهیم به یک ترفند باحال درباره پاک کردن پیام دوطرفه واتساپ بعد از چند روز بپردازیم. همانطور که میدانید واتس آپ اجازه حذف پیام واتساپ بعد از یک ساعت و هشت دقیقه را نمیدهد. اما امروز میخواهیم با ترفند مجله ای بای این کار را انجام دهیم.

حذف پیام در واتساپ
حذف پیام واتساپ برای دو طرف

واتس آپ (whatsapp) یکی از معروف ترین اپلیکیشن های فضای مجازی و از پراستفاده ترین برنامه پیام‌ رسان در ایران به شمار میرود. همانطور که همه میدانید، برای حذف پیام واتساپ دو گزینه مهم وجود دارد. یکی پاک کردن پیام واتس آپ برای خود و دیگری حذف پیام واتساپ برای همه است.

 

اپلیکیشن whatsapp درکنار تمام خوبی های که دارد، یکسری قوانین خاص خود یا بهتر بگوییم محدودیت هایی هم دارد. شما میتوانید تا هر چندساعت که میخواهید پیام ها را برای خود پاک کنید. اما برای حذف پیام واتساپ دوطرفه، باید تا قبل از یکساعت و هشت دقیقه ای کار را انجام دهید وگرنه دیگر اجازه حذف پیام برای همه را به شما نمیدهد.

 

البته میتوانید از دانلود برنامه حذف پیام واتساپ هم استفاده کنید. در ادامه مجله ایبای یک ترفند را به شما عزیزان یاد خواهد داد که بدون نصب برنامه حذف پیام واتس آپ ،بتوایند به راحتی حذف پیام واتساپ بعد چند روز را برای همه انجام دهید.

حذف پیام واتساپ برای همه
حذف پیام واتساپ برای همه

حذف پیام برای خودم:

برای حذف پیام در واتساپ کافیست، پیام های مدنظرتان را نگه داشته و سپس روی آیکون سطل زباله بالا کلیک کنید. دو گزینه برای شما نمایش داده میشود.

♦Cancle♦  صرف نظر از حذف پیام است .

Delete for me   حذف پیام برای خودم

 

 

حدف پیام واتساپ برای طرف مقابل : اگر میخواهی پیام خود را در اپلیکیشن واتس آپ پاک کنی، طبق قوانین whatsapp باید در مدت یک ساعت و هشت دقیقه بعد از ارسال پیام، عمل پاک کردن را انجام دهید. همان کار بالا را انجام میدهید. پیام (یا پیام هایی) که کمتر از یکساعت و هشت دقیقه از ارسال آن گذشته را نگه میداریم. بعداز انتخاب شدن روی آیکون سطل زباله کلیک میکنیم . سه گزینه دیده میشود.

 

♦Cancle♦ صرف نظر از حذف پیام است.

♦ Delete for me   حذف پیام برای خودم .

♦ Delete for everyone حذف پیام برای همه .

 

فروشگاه اینترنتی eBuy
پاک کردن پیام واتساپ دوطرفه

نحوه حذف پیام واتساپ بعد از چند روز

چگونه حذف پیام واتس آپ بعد از چند ساعت بدون نصب برنامه را انجام دهیم؟ برای اینکار باید از یک ترفند استفاده کنیم و whatsapp را گول بزنیم. برای استفاده از این روش باید چند مرحله را انجام دهید.

  1. قبل ازهرکاری نیاز است که به پیامی که میخواهید حذف کنید مراجعه کرده و سپس تاریخ و ساعت پیام را به خاطر بسپارید.
  2. در گام دو باید اینترنت خود را خاموش کنید.
  3. به تنظیمات تلفن همراه خود بروید. ساعت و تاریخ تلفن خود را از حالت اتوماتیک خارج کنید.
  4. تاریخ و ساعت تلفن خود را به همان تاریخ و ساعت پیامی که قصد دارید حذف کنید در بیاورید.
  5. حال باید به اپلیکیشن واتساپ مراجعه کنید.
  6. به همان پیام بروید. میبینید که تاریخ آن به today یا امروز در آمده. همچنین اگر مانند آموزش بالا پیام مدنظرتان را نگه داشته و روی گزینه سطل زباله بزنید، میبینید که در کمال تعجب سه گزینه cancle و delete for me و delete for everyone فعال شده است. برای حذف پیام واتساپ برای همه گزینه سوم را انتخاب بکنید.
  7. بعد از حذف پیام برای همه، شما پیغام ” This message was deleted “ را مشاهده میکنید.  با این روش ما توانستیم حتی بعد از چندی روز و چندین ماه پیام واتس آپ دوطرفه پاک کنیم.

 

فروشگاه اینترنتی eBuy
نحوه حذف پیام واتساپ برای همه

سخن پایانی

در این مقاله ما ابتدا به آموزش حذف پیام در واتس آپ پرداختیم. متوجه شدیم که طبق قوانین whatsapp میبایستی تنها در کمتر از یک ساعت و هشت دقیقه بعد از ارسال پیام، اقدام به حذف کنید. اما ما به شما روشی آموزش دادیم  که توانستید حذف پیام واتس آپ بعد از یکساعت را هم انجام دهید. دیگر نیازی به نصب برنامه حذف پیام دوطرفه whatsapp ندارید.

 

آیا این روش قبلا تست کرده بودید؟ چه روش دیگری برای حذف پیام واتساپ بعد چند روز پیشنهاد میکنید؟ برای ما کامنت بگذارید.

فروشگاه اینترنتی eBuy
حذف پیام واتساپ برای مخاطب
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا